Никола Џепина је ученик трећег разреда гимназије Спортиум. Нашу школу је уписао како би могао да усклади спортске обаваезе, те тако и несметано тренра и иде у школу.

Његов сан да се професионално бави кошарком је, по мишљењу еминентних стручњака из области спорта, почео да се остварује. Уследило је потписивање вишегодишњег уговора са клубом из Валенсије.

Никола је три сезоне провео у редовима Младости, а сада је направио велики искорак у каријери прешавши из Кошаркашке лиге Србије у Евролигу. Одмах се придружио јуниорском тиму Валенсије и почео са тренинзима.

У редовима земунског тима наступао је у три наврата на Европској кошаркашкој лиги за младе током којих је у просеку бележио 19,5 поена уз 6,2 скокова на 12 утакмица у свом узрасту. Својим партијама је привукао пажњу Валенсије која је препознала његов потенцијал.

Николи желимо много успеха у даљој каријери!